Фахівці черкаських ІТ-компаній безкоштовно навчатимуть школярів програмувати на Scratch та Python

Фахівці черкаських ІТ-компаній безкоштовно навчатимуть школярів програмувати на Scratch  та PythonЯк інформують у Черкаському прес-клубі, в Черкасах стартує унікальний проект #ITKIDS – спільна ініціатива об’єднання провідних ІТ-компаній регіону Cherkasy IT Cluster та Черкаського державного бізнес-коледжу. У рамках проекту, фахівці ІТ-компаній, викладачі та 4-курсники коледжу протягом 3 місяців безкоштовно навчатимуть черкаських 6-9-класників програмувати на Scratch та Python. Це мови програмування, оволодівши якими, можна створювати ігри, веб-додатки та інші програмні продукти.

- Цей проект став логічним продовженням постійних майстер-класів і воркшопів за участі провідних ІТ-компаній регіону, які коледж організовує для студентів, - зазначив директор ЧДБК Олег Куклін. – Таким чином, по закінченню коледжу на ринок праці виходять конкурентоздатні фахівці, готові до роботи в умовах реальних ІТ-компаній, що відповідають вимогам сучасного регіонального ринку праці.

Крім того, спільно із Cherkasy IT Cluster, бізнес-коледж реалізує проект #StudITOpen. Це серія профорієнтаційних лекцій для студентів, що знайомить талановиту молодь із усіма нюансами роботи у ІТ-сфері, розкриває можливості та перспективи розвитку у цьому напрямку. Лекції читають провідні фахівці ІТ-ринку регіону, які діляться досвідом власної кар’єри та зростання у ІТ. Всі лекції #StudITOpen є відкритими і долучитися до них мають можливість студенти не тільки бізнес-коледжу, але й інших навчальних закладів обласного центру.
15.03.2018 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter