Уманський гуманітарно-педагогічний коледж відзначив 110 років від дня заснування

Уманський гуманітарно-педагогічний коледж відзначив 110 років від дня заснування Урочистості з нагоди 110-ої річниці від дати заснування Комунального вищого навчального закладу «Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка» днями відзначили на Уманщині. Як інформують у Черкаській ОДА, під час урочистостей науково-педагогічний колектив коледжу на чолі з директором Ольгою Чепкою отримав багато теплих слів, побажань та подарунків.

Вітаючи ювілярів, запрошені подякували за плідну співпрацю, відзначили високі досягнення викладачів коледжу, які ознаменувалися їхніми вагомими професійним здобутками, творчими досягненнями, успіхами студентської молоді на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

– Ви готуєте кваліфікованих фахівців, національно свідомих громадян держави, інтелектуальних і духовно гармонійних особистостей. З міцними теоретичними знаннями, практичними навичками морально-етичними цінностями, переданими від мудрих наставників, тисячі студентів сміливо й упевнено відкривають для себе нові горизонти професійної діяльності. Нетлінна історія коледжу – це якісний навчальний процес, а ще – цікаве та корисне дозвілля, – сказав під час оголошення вітальної адреси міський голова Олександр Цебрій.
06.03.2018 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter