Черкаський інститут банківської справи відсвяткував 50 років від дня заснування (відео)

Із шаною до минулого та з амбітними планами на майбутнє. Як інформує ТРК "Вікка", з такими настроями один із провідних навчальних закладів Черкас – інститут банківської справи відзначає своє півстолітнє існування.

Святкування стартує із відкриття меморіальної дошки ініціатору створення черкаського інституту. На урочистості до стін навчального закладу завітали і першопрохідці інститутських лав. Саме пані Лариса майже півстоліття тому отримала перший диплом цього вишу, тоді ще технікуму.

Лариса Дорогань, випускниця навчального закладу: "Я пишаюся цим. Мені цей диплом був вручений І.П. Бокгловим в день мого 17-річчя. Тоді ми в такому красивому приміщенні не навчилися, тому що воно тільки починало будуватися. І як тільки ми випускалися, воно ще не було введено в експлуатація. Тут уже навчалася моя донька в цьому році".

Продовжують святкування ювілею у Черкаській обласній філармонії. Низка цікавих заходів тут приємно дивує гостей. Нині, кажуть, це – заклад із давно усталеними традиціями й авторитетом, а також неповторною аурою сучасності в усьому. Саме такі відгуки надають спудеї своєї альма-матер.

Любов Півторацька, голова студентської ради: "Коли я прийшла в цей інститут, відразу відчула його тепло, в плані того, що викладачі висококваліфіковані. Також мені подобалося те, що ставлення до студентів на високому рівні. Крім того, що вони дають освіту, вони також навчають студентів розмовляти, говорити те, що треба в нашому сучасному світі".

Мовляв, банківська родина – це дружній педагогічний колектив. Пан Сергій тут пропрацював уже 16 років. Нині таким досвідом надзвичайно пишається. Також переповідає: праця у цьому інституті приносить лише задоволення.

Сергій Діденко, викладач навчального закладу: "Наша банківська родина здебільшого і формується нашими випускниками. Я нещодавно сам був здивований, які цифри озвучив очільник "Ощадбанку". Що 80% їхніх працівників це випускники нашого навчального закладу. Я вважаю, це досить високий показник".

Від можливого до реального. Мовляв, із таким гаслом уся банківська родина працює щодня. Університет банківської справи об’єднує чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Києві. Нині привітати ювіляра завітали колеги з цих регіонів, а також ректор Університету банківської справи.

Анжела Кузнєцова, ректор Державного вищого навчального закладу "Університет банківської справи": "Якщо подивитися на всі ті справи, які зроблені, то це величезна кількість випускників, які вимірюються десятками тисяч. Це велетенська плеяда банківських працівників, які сьогодні працюють не тільки на теренах Черкащини, а й загалом України і це те, що називається досвідом. Це величезні знання помножені на традиції і на велику якість, якою можуть пишатися сьогодні наші черкащани і наш весь педагогічний колектив".

На 50-ий день народження завітали привітати ювіляра й обласні та міські владці. Ті ознаменували працю колективу закладу почесними відзнаками й побажали подальших професійних злетів. Мовляв, саме цей навчальний заклад має високий потенціал та хороші перспективи на майбутнє.
06.03.2018 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter