У Черкаській ЗОШ №17 презентували інтерактивний тир

У черкаській школі №17 презентували інтерактивний тир. Як інформують у міськраді Черкас, про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив заступник міського голови Юрій Ботнар:
У Черкаській ЗОШ №17 презентували інтерактивний тир

– Спільно з фахівцем обласного Центру національно-патріотичного виховання, активістом «Соколу» Віталієм Козиром та заступником Черкаського міського голови, свободівцем Ігор Коломоєць відвідали презентацію інтерактивного тиру у 17-тій школі.
Безліч варіантів вправ зі стрільби і три види зброї - заощаджує тисячі гривень, витрачених на боєприпаси під час навчань, адже лазер - дешевше за набої. До слова, цей тир є аналогічним тиром, на якому тренується українська армія. Подивившись, як вправляються старшокласники (у цій школі вже запроваджено стрілецький гурток) - ми й собі трохи пристрілялись. Ще є куди підвищувати навички, – написав Юрій Ботнар.

А також повідом, що свободівці у Черкаській обласній та міській радах і надалі робитимуть все, аби сприяти обороні України саме з основ - розвитку матеріально-технічної бази предмету «Захист Вітчизни» та активізації патріотичного виховання у навчальних закладах.

– Очевидно, що Українська Держава, маючи такі ґрунтовні уроки з історії та навіжених сусідів, повинна формувати свій захист стратегічно. Ще зі школи ми маємо виховувати не лише добре вишколених, але й міцно вмотивованих оборонців - це є програмове завдання «Свободи», закріплене в Програмі захисту українців. Відтепер на базі 17-ої школи Черкаський обласний центр НПВ проводитиме гурток з основ стрільби, – повідомив заступник міського голови.
21.02.2018 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter