Нардеп Бобов - керівництву Черкаської облради: Закриття ПТУ в Гарбузині - злочин проти наступних поколінь

З трибуни Верховної Ради було підняте питання щодо закриття ПТУ в Гарбузині, що на Корсунщині. Про це на ФБ повідомляє нардеп Геннадій Бобов.

Я неодноразово мав розмову з керівництвом області з цього приводу. На словах мені обіцяють зробити все можливе для того щоб не закрити заклад, а на ділі проводять зовсім іншу політику.

Мушу попередити керівництво облради: закриття ПТУ – це злочин проти наступних поколінь за який рано чи пізно потрібно буде відповідати. Вже зараз у нас гострий дефіцит фахових працівників робітничих спеціальностей. На ринку праці купа економістів та юристів, а от гарного зварювальника, токаря чи комбайнера потрібно шукати. Це сталося через те, що чиновники вбивають професійно-технічну освіту. Це потрібно зупинити.

Я маю чіткі домовленості з провідними агрофірмами Черкащини. В Гарбузинське ПТУ буде БЕЗКОШТОВНО поставлена сучасна агротехніка для того щоб діти могли ефективно опановувати свою майбутню професію. Це той симбіоз бізнесу й освіти про який багато говориться на державному рівні, але який впроваджують в життя одиниці. Так от, в Гарбузині це буде зроблено.

Але для цього ПТУ має функціонувати. Пропоную всім чиновникам в Черкасах гарно зважити ситуацію і зробити правильний вибір...
10.10.2017 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter