Невідомі відтяпали у черкаської школи частину території й почали вирощувати там овочі

За інформацією Черкаського МВК, численні порушення під час прийому закладів освіти до нового навчального року були виявлені комісією управління освіти Черкаської міської ради в загальноосвітній школі № 6.
– Щороку всі заклади освіти перед початком навчального року приймає спеціальна комісія, яка складається з працівників управління освіти, господарської групи, представників профспілок, санстанції, РЕМу та інших фахівців, – розповідає заступник директора департаменту освіти та гуманітарної політики – начальник управління освіти Черкаської міської ради Євгеній Степко. – Таку прийомку пройшли всі загальноосвітні навчальні заклади, окрім школи № 6.
Протягом серпня комісія тричі приїжджала до школи. За словами Євгенія Петровича, до адміністрації закладу з боку комісії були численні претензії, які стосувалися готовності навчальних кабінетів, спортзалу, коридорних приміщень тощо. Однак найбільше питань виникло, коли члени комісії помітили електричний дріт, що був проведений повітряним шляхом із школи до приватного будинку. Встановивши ці недоліки, комісія в 10-денний термін попросила виправити їх.
Утім після чергових відвідин частина недоліків так і не була ліквідована. Школу прийняли лише з третьої спроби за кілька днів до 1 вересня.
Разом з тим комісією був встановлений факт незаконного захоплення частини шкільної ділянки, яка обнесена огорожею. На ділянці вирощуються овочі та фрукти, виявлені купи сміття. Директор школи не зміг чітко дати пояснення щодо виявленої проблеми.
Невідомі відтяпали у черкаської школи частину території й почали вирощувати там овочі

– На сьогодні директор школи написав заяву на звільнення, однак за встановлені комісією порушення йому ще доведеться відповідати, – наголосив Євгеній Петрович.
05.09.2012 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter