У ЧДТУ готуватимуть фахівців з управління ІТ-проектами

У ЧДТУ готуватимуть фахівців з управління ІТ-проектамиУ Черкасах готуватимуть фахівців з управління ІТ-проектами. Про це повідомляють у Черкаському прес-клубі.

- Ми розпочинаємо підготовку магістрів за новою спеціальністю «управління ІТ-проектами», - повідомив ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор. – ЧДТУ готуватиме керівників проектів та програм у сфері інформаційних технологій, що зможуть здійснювати управління ІТ-компаніями, управління проектами і програмами у сфері інформаційних технологій керувати ІТ проектами і програмами в різних сферах економіки. Навчання – на денній формі – триватиме 1 рік і 6 місяців.

За словами декана факультету інформаційних технологій та систем ЧДТУ Ірини Трегубенко, під час навчання студенти вивчатимуть новітні технології  управління проектами Scrum та Agjle, можливості використання для ефективного управління проектами сучасних баз даних, впровадження нових інформаційних технологій на підприємствах та організаціях, технології створення та управління start-up проектами у сфері інформаційних технологій, а також опановуватимуть кібербезпеку та захист інформації.
10.03.2017 10:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter