МОН: Проект вчених ЧНУ «Інноваційні чинники сталого продовольчого забезпечення та розвитку біоекономіки України» фінансуватиметься з бюджету

МОН: Проект вчених ЧНУ «Інноваційні чинники сталого продовольчого забезпечення та розвитку біоекономіки України» фінансуватиметься з бюджету Проект молодих вчених Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького «Інноваційні чинники сталого продовольчого забезпечення та розвитку біоекономіки України» ввійшов до переліку тих, що пройшли конкурсний відбір та почнуть фінансуватися з серпня 2016 року за рахунок коштів державного бюджету. На проект планується виділити 736,6 тис грн. В перший рік буде профінансовано 368,3 тис грн – повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Усього за результатами конкурсу в Україні було обрано 79 наукових розробок молодих вчених. Для їх фінансування державою виділено 12 млн грн. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час фінального засідання Конкурсної комісії з відбору проектів молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах у сфері управління МОН.

Конкурс проектів був оголошений за тематичними напрямами, що відповідають пріоритетам участі України у Рамкової програмі Європейського Союзу з досліджень та інновацій «Горизонт 2020». За час проведення конкурсу Міністерство отримало 439 проектів наукових робіт молодих учених зі 114 вищих навчальних закладів та наукових установ.

Як зазначив заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха, фінансування проектів переможців розпочнеться у цьому місяці – на це вже зарезервовані кошти державного бюджету. Фінансуватимуться проекти високого та середнього рівнів із загальною кількістю балів 70 і вище . Таких проектів за результатами конкурсу – 79. Проект черкащан отримав 71,8 бала.

За результатами роботи Комісії, підписано наказ, яким затверджено перелік проектів, що пройшли конкурсний відбір.
17.08.2016 10:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter