У черкаські внз подано вже понад 30 тисяч заяв від вступників

У черкаські внз подано вже понад 30 тисяч заяв від вступників За інформацією міністерства освіти й науки України, на 7 годину 16-го липня кількість поданих заяв до вищих навчальних закладів становила понад 1 мільйон. Кожна восьма заява подана в електронному вигляді.
«Відповідно до статистичних даних, за два тижні вступної кампанії вступники подали 1 061 343 заяви для участі у конкурсному відборі на вступ до вищих навчальних закладів України. Це - рекордний показник. При цьому, вищі навчальні заклади були готові до такої роботи із вступниками. У приймальних комісіях черг немає, оскільки вузами створено необхідні умови для роботи технічних секретарів приймальних комісій та подачі заяв вступниками. При багатьох ВНЗ працюють студентські волонтерські загони та організовано чергування представників кафедр для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо майбутнього фахового спрямування вступників», - зауважив заступник директора департаменту вищої освіти Микола Фоменко.
Він додав, що загалом у вступній кампанії вже взяли участь 370 103 особи, із них системою електронного подання скористалися 46 532 вступники. В електронному вигляді надіслано 134 947 заяв.
У черкаські внз подано вже понад 30 тисяч заяв від вступників
16.07.2012 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter