Вільна демократка Цегвінцева скаржиться, що після її неголосування за новий виконком приїхав Бондаренко з "інспекцією" (відео)

Діряві труби і недопалки у підвалі. Міський голова взявся інспектувати дитячі садки. Одним із перших під перевірку потрапив заклад під керівництвом місцевої депутатки. Про це йдеться в сюжеті ТРК "Вікка". Та неочікуваний візит пов’язала зі своєю політичною позицією. У чому не порозумілись сторони – розкаже Ірина Куйбіда.

Фото-битва і фейсбукові війни. Завідувачка 73-го дитсадка, що у Південно-Західному районі, депутатка Альона Цегвінцева з фракції ПВД після останньої сесії міськради оприлюднила у соцмережі гучну заяву. Мовляв, після того, як відмовилась голосувати за новий склад виконкому, до її закладу нагрянула перевірка на чолі з мером. Про візит її не попередили.

Альона Цегвінцева, завідуюча ДС № 73: "Мотивації ніякої не було. Просто прийшли подивитись на наш дошкільний заклад. Про перевірку я ніколи не чула, що мають перевіряти дошкільні заклади. Міський голова прийшов, почав дивитись підвал, почав дивитись територію дошкільного закладу".

Серед виявлених мером недоліків: пакет зі сміттям, неприбрана гілка на дорозі і недопалки у підвалі. Все це Анатолій Бондаренко фотографує і теж оприлюднює в мережі.

Анатолій Бондаренко, міський голова: "Був ще прикрий інцидент: людина, яка ходила по двору і курила. Ми зробили їй зауваження. Потім спустились у підвал і я жахнувся: близько сотні недопалків жіночих цигарок!"

Завідувачка пояснення цьому бачить одне: мовляв, недопалки могли залишити тільки робітники, що лагодили труби.

Альона Цегвінцева, завідуюча ДС № 73: "Я не палю. У нас є співробітники, які палять – двірник і завгосп. Але я їм забороняю і вони палять за межами території".

У відповідь депутатка додає власні фото. На них – недопалки біля ганку департаменту освіти. Каже: її дивує, що перевіряльники натомість не звернули уваги на нагальні проблеми садка. Наприклад, на старі вікна і діряві труби, що потребують заміни.

Альона Цегвінцева, завідуюча ДС № 73:
"Недопалки ми прийняли, а от трубу ремонтувати – я не знаю тепер, коли…"

У міського голови на це свої пояснення. Мовляв, якраз для того і прийшов, щоб дізнатись, чого потребує заклад.

Анатолій Бондаренко, міський голова: "От я хотів подивитись до своєї землячки, що їй потрібно допомогти: вікна поміняти, зробити ремонт. Коли я приїхав, була методист. Ми спустились, подивились, де ремонт , подивились навчальний заклад".

Міський керманич додає: контрольний візит з депутатською позицією Цегвінцевої не пов’язаний. І анонсує такі ж візити всім дитячим садкам, школам і комунальним підприємствам. Депутатка відповідає: їй, крім іншого, закидали і відсутність на робочому місці. Хоча, за законом, в день сесії має на це право. До того ж, на її думку,владці повинні повідомляти про такі візити хоча б за кілька годин. І звертати увагу не тільки на недоліки, а й на досягнення колективу.

19.02.2016 11:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter