Карантин у школах Черкас продовжили до 6 лютого

Карантин у школах Черкас продовжили до 6 лютого Черкаським школярам продовжили термін, упродовж якого вони перебуватимуть удома. Як інформують у міськраді Черкас, задля недопущення ускладнення захворюваності на грип та ГРВІ із 2 до 6 лютого в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах буде призупинено навчально-виховний процес.

Таке рішення, зважаючи на рекомендації місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ухвалили сьогодні на засіданні виконавчого комітету. Водночас, на інші терміни буде перенесено проведення масових, розважальних і спортивно-масових заходів для дітей шкільного віку.

Згідно з рішенням виконкому, департамент освіти та гуманітарної політики має забезпечити дотримання санітарних норм, температурного режиму й безпечного функціонування навчальних закладів у період загострення епідеміологічної ситуації через захворювання на грип та ГРВІ.

Нагадаємо, навчання у черкаських школах та позашкільних закладах призупинено відповідними рішеннями з 19 січня. Як повідомив учора під час оперативної наради в міськвиконкомі директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олег Стадник, питома вага дітей та підлітків серед загальної кількості тих, хто захворів, знизилася на 35,5 %.
02.02.2016 11:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter