2 черкаських студенти стали переможцями конкурсу інноваційних розробок "Я - винахідник"

2 черкаських студенти стали переможцями конкурсу інноваційних розробок "Я - винахідник"Як інформує Ventu.org, у другому етапі конкурсу «Я-винахідник» взяли участь студенти 5-курсу навчально-наукового інституту фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем Маштапа Олександр та Стригун Тарас. Учасники доопрацювали представлені ними на першому етапі конкурсу розробки, усунувши недоліки та врахувавши пропозиції озвучені під час публічної демонстрації розробок на першому етапі конкурсу.
Нагадаємо, 11.04.2012 під час першого етапу конкурсу «Я-винахідник», організованого ГО «Фабрика інновацій «ВЕНТУ» спільно з навчально-науковим інститутом фізики, математики та комп’ютерно-інформаційних систем Черкаського національного інституту ім.Б.Хмельницького, студентами університету були представлені 6 інноваційних розробок (діючих прототипів).
Маштапою Олександром було представлено на конкурс мікропроцесорне реле часу для запуску/зупинки виконавчих механізмів по заданій програмі, за яке Олександр і отримав І місце, другий фіналіст конкурсу Стригун Тарас розробив портативний осцилограф на базі мікроконтролера AVR, посівши ІІ місце. Інноваційні прототипи були зібрані за рахунок власних коштів молодих винахідників та під пильним керівництвом викладача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Дідука Віталія Андрійовича.
Переможці ІІ та учасники І етапу конкурсу отримали цінні подарунки, а саме: акустичну систему, мобільний телефон, флеш-накопичувачі.
09.07.2012 18:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter