Прокуратура Черкас порушила кримінальну справу проти екс-завідувача дошкільного санаторію "Лісова пісня"

Як інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області з посиланням на прокурора м. Черкаси В. Гармаша, прокуратурою міста Черкаси проведено перевірку за фактами, викладеними в засобах масової інформації щодо порушення законних прав Артемишин А.М.
Так встановлено, що на даний час у провадженні Соснівського районного суду міста Черкаси перебуває справа за позовом Артемишин А.М. до департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради і державної казначейської служби України про визнання незаконним та скасування наказу департаменту освіти та гуманітарної політики виконавчого комітету Черкаської міської ради про відсторонення від займаної посади заявницю, а також допущення її до роботи на посаді завідувача дошкільного навчального закладу санаторного типу № 74 «Лісова пісня», зарахування періоду незаконного відсторонення від посади завідувача до загального трудового стажу, стягнення заробітної плати за період незаконного відсторонення та моральної шкоди, завданої незаконним відстороненням від посади.
За результатом перевірки підстав для внесення актів прокурорського реагування не вбачається.
Крім того, прокуратурою міста Черкаси порушено кримінальну справу стосовно Артемишин А.М. за ознаками злочинів, передбачених ст.ст. 191 ч.2, 366 ч.1 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, службове підроблення).
03.07.2012 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter