Директору Черкаського вищого професійного училища Аллі Азізовій присудили премію Верховної Ради

Директору Черкаського вищого професійного училища Аллі Азізовій присудили премію Верховної Ради Директору державного навчального закладу "Черкаське вище професійне училище" Аллі Михайлівні Азізовій присудили премію Верховної Ради України. Як інформують у Черкаській облраді, відповідну постанову парламент ухвалив під час пленарного засідання 23 грудня. Найкращих освітян відзначають щорічно відповідно до Постанови Верховної Ради від 14 вересня 2006 року "Про встановлення щорічної Премії Верховної Ради України педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів" за особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів.

За клопотання перед Комітетом Верховної Ради України з питань науки і освіти щодо присудження цієї премії Аллі Азізовій проголосували депутати Черкаської обласної ради на минулій сесії.

Алла Азізова з вересня 1977 року працювала викладачем спецпредметів, з серпня 1982 року – заступником директора з навчально-виробничої роботи, а з лютого 1999 року по теперішній час – директор Державного навчального закладу «Черкаське вище професійне училище».

За час роботи зарекомендувала себе як творча, ініціативна, ерудована особистість. Алла Азізова має глибоку науково-теоретичну, методичну й фахову підготовку. Алла Михайлівна спрямовує роботу педагогічного колективу на впровадження інноваційних технологій, вдосконалення навчально-виховного процесу.

За рейтинговою оцінкою Міністерства освіти і науки України навчальний заклад увійшов у перелік ста кращих професійно-технічних навчальних закладів України.
24.12.2014 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter