Директори черкаських шкіл просять Одарича повернути надбавки до зарплати за престижність праці

Як інформують у міській раді Черкас, 29 жовтня о 9.30 Сергій Одарич зустрінеться з директорами черкаських шкіл, щоб обговорити проблемні питання галузі освіти. Серед яких – виплата у повному обсязі зарплат вчителям та директорам шкіл нашого міста.

Ініціювала таку робочу нараду голова громадської організації «Асоціація керівників шкіл м. Черкаси» - директор Черкаської спеціалізованої школи I-III ступенів №28 імені Т.Г.Шевченка Тетяна Скорик.

Тетяна Скорик розповіла, що на зустрічі буде підніматись питання припинення виплати директорам шкіл надбавок за престижність праці, яка фінансувалась багато років поспіль. Зокрема, її і донині отримують бухгалтери, бібліотекарі (у розмірі до 50 відсотків від посадового окладу) та вчителі (до 20 відсотків). Тоді як департаментом освіти та гуманітарної політики цьогоріч з вересня і до кінця року відмінені такі надбавки директорам шкіл.

За її словами, це – дещо несправедливо, бо на керівництві школи лежить відповідальність за навчальний процес у закладі, фінансовий та господарський стан установи.

– Рівень відповідальності і навантаження на звичайного вчителя і директора школи досить різниться. Тому незрозуміло, чому керівник закладу освіти, який має відповідати буквально за все у школі, отримує нижчу зарплату, – відзначає Тетяна Андріївна.

А також додає, що черкаські освітяни сподіваються на підтримку та конструктивний діалог з міським головою.
28.10.2014 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter