Одарич пропонує освітянам перевести черкаські школи на 6-денку

Як повідомляє Нова Доба, під час сьогоднішньої конференції педагогічних працівників Черкас Сергій Одарич запропонував гнучко змінювати навчальний процес для того, щоб заощаджувати газ.

Він зазначив, що сьогодні на відміну від попередніх років проблему теплозабезпечення міста за допомогою грошей і вчасних проплат за комунальні послуги не вирішити.

– Фізично, технічно Україна не матиме тієї кількості газу, яку мала в попередні роки, – зазначив Одарич. – Ми все робимо, щоб максимально частину міста можна було опалювати без газу. Черкаська ТЕЦ працює на вугіллі. Ми намагаємося перевести на альтернативне паливо і «Черкаситеплокомуненерго». Проте частину мікрорайонів міста, такі, як Луначарського, центр, «Митниця», поки що не можемо опалювати без газу. Натомість кількість газу, яка подаватиметься в місто буде зменшено.

Сергій Одарич закликав освітян бути готовими збільшити навчальне навантаження в теплі пори року (на початку осені та навесні), щоб збільшити кількість канікулярних днів узимку.

– Поки що ми готуємося до збільшення зимових канікул. А в ідеалі зимові канікули мали б тривати весь січень. Утім, якщо січень буде теплим, треба бути готовими запровадити додаткові канікули в лютому або в інший час, – сказав Сергій Олегович.
28.08.2014 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter