Одарич вимагає повернути базу вчителів "Дніпро" до міської власності

Як інформують у міській раді Черкас, Сергій Одарич звернувся до обласної прокуратури з вимогою порушити кримінальне провадження та повернути майно, яке належить громаді Черкас. Мова йде про майновий комплекс бази вчителів «Дніпро», який розташований на березі Дніпра біля с. Свидівок. Його ніби то за борги перед одним із юристів продали з аукціону.

– Поки українські хлопці воюють на Сході, в Черкасах дехто займається привласненням міського майна, яке належить всій територіальній громаді міста. Історія про відчуження вчительської бази розпочалася ще в 2003 році, коли колишній начальник управління освіти Анатолій Депутат без згоди міської ради уклав з дачним кооперативом «Дніпро» угоду про спільне утримання майна. З того часу черкаські вчителі мають можливість відпочивати лише у двох будиночках з 54-ох, – зазначив Сергій Одарич.

Ще у 2007 році проти тодішнього начальника управління освіти Анатолія Депутата прокуратура Придніпровського району порушувала кримінальну справу, яку і передали до суду. 2011 року за рішенням Придніпровського райсуду Черкас справу закрили за формулюванням «у зв’язку із зміною обстановки». Однак суд визнав, що колишній начальник управління освіти таки перевищив повноваження, укладаючи угоду з дачним кооперативом «Дніпро». За словами Сергія Одарича, саме Анатолій Депутат і був тоді членом цього кооперативу.

– Це те, що було раніше, а от що є зараз. Кооператив «Дніпро» уклав угоду з одним юристом на надання юридичних послуг. За роботу не було сплачено, сума боргу набігла в 162 тис. грн. Юрист звернувся до суду на примусовий продаж майна боржника з тим, щоб розрахуватися з ним за роботу. 7 травня 2014 року Черкаський районний суд визнає цю операцію фіктивною, а вже 14 липня – Апеляційний суд Черкаської області ухвалює рішення передати майно для проведення торгів. Тому 4 серпня цього року я ,як міський голова, звернувся до обласної прокуратури, щоб порушили кримінальне впровадження і втрутилися у ситуацію, – розповів Сергій Одарич.
08.08.2014 13:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter