84 % черкаських випускників поступають до вищих навчальних закладів

84 % черкаських випускників поступають до вищих навчальних закладів Про тенденції цьогорічної вступної кампанії йшлося під час прес-конференції у Черкаському прес-клубі за участю експертів вищої освіти регіону.

- Вступна кампанія, яка розпочалася 11 липня, триватиме до 1 серпня - за умови, що вступники подаватимуть документи за результатами ЗНО. Для абітурієнтів, яким необхідно проходити здачі творчих екзаменів чи інших видів вступних випробовувань, документи прийматимуться до 24 липня включно, - повідомила заступник директора департаменту освіти і науки Черкаської ОДА Ольга Фурман. - Новинками цьогорічної вступної кампанії є не лише терміни прийому документів – новим є те, що до уваги береться сумарна кількість набраних абітурієнтом балів, але атестат оцінюється не у 200 балів, як це було у попередні роки,а лише у 60 балів. Щодо варіантів подачі заяв, то їх залишилося 15.

З кожним роком зменшується кількість випускників – цьогоріч їх 7 тисяч – і 84% випускників були зареєстровані для проходження ЗНО – відтак, вони планують вступати до вишів. Якщо торік державного замовлення було понад 8,4 тисячі, то цьогоріч їх орієнтовно в межах 8 тисяч. Крім того, цьогоріч в області стало на 1 навчальний заклад більше – на базі ЧДТУ було відкрито Міжнародний коледж інновацій та бізнесу.
18.07.2014 09:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter