Іноді вони повертаються...Екс-губернатор Черкащини Олександр Черевко призначений в.о. ректора ЧНУ

Іноді вони повертаються...Екс-губернатор Черкащини Олександр Черевко призначений в.о. ректора ЧНУЯк інформують у Черкаській ОДА, помічник міністра освіти і науки України Ігор Кабанов під час розширеного засідання вченої ради Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького відрекомендував педагогічному колективу нового керівника. Відтепер посаду виконувача обов’язків ректора вишу обійматиме депутат обласної ради, екс-голова Черкаської ОДА (2005-2010 роки) Олександр Черевко. Його призначили наказом міністра №299-к від 23.06.2014 року замість звільненого у зв’язку із закінченням терміну дії контракту Анатолія Кузьмінського.

Підставами такого призначення стали постанова Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 та наказ Міністерства освіти і науки від 26 вересня 2005 року № 557. Олександр Черевко виконуватиме обов’язки до заміщення вакантної посади ректора в установленому законодавством порядку.

– Зараз канікулярний період, через це оголошувати конкурс просто неможливо. До того ж уже почалася вступна кампанія, яка вимагає наявності керівника навчального закладу. Ніхто нікого не нав’язує, вибори у вас пройдуть обов’язково, весь колектив університету зможе зробити відповідне волевиявлення, але після закінчення вступної кампанії, - пояснив Ігор Кабанов.

У офіційному оголошенні про призначення нового керівника національного університету та його представленні взяв участь і голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко. Таке рішення міністра освіти він назвав цілком правильним і незаангажованим.

– Цю людину я знаю достатньо добре і як фахівця банківської справи, і як голову обласної державної адміністрації, – зауважив Юрій Ткаченко. – Ним чимало зроблено для нашого краю з точки зору духовності та соціально-економічного розвитку. Олександр Володимирович незаангажована в освітянській сфері людина. Як доктор економічних наук та колишній викладач Київської філії Львівського банківського інституту, він зможе на гідному рівні забезпечити діяльність університету та примножити його наукові здобутки.

Сам же Олександр Черевко запевнив викладачів, що всіляко дослухатиметься до їхньої думки й серед головних своїх завдань бачить – привнесення в університет духу і змісту національного.
02.07.2014 10:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter