На Черкащині частина дитячих таборів не готова харчувати дітей

На Черкащині частина дитячих таборів не готова харчувати дітей Частина дитячих таборів не готова харчувати дітей. Про це заявляє директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Ісаєнко, інформують у Черкаському прес-клубі.

- Цьогоріч на Черкащині оздоровлення дітей влітку планують проводити 12 дитячих оздоровчих закладів. Згідно чинного законодавства, послуги, пов’язані із розміщенням та харчуванням у закладах оздоровлення та відпочинку дітей, підлягають обов’язковій сертифікації, яку здійснює наше підприємство, - повідомив Михайло Ісаєнко. - Незважаючи на те, що ми ввели для них пільги на послуги із сертифікації (бо розуміємо нелегкий фінансовий стан оздоровчих закладів), частина дитячих таборів досі не має сертифікатів відповідності на послуги тимчасового розміщення (проживання) дітей.

- Сьогодні такі сертифікати мають 8 дитячих оздоровчих закладів - і ще 2 розпочали роботи з сертифікації цих послуг, - зазначила аудитор з надання послуг тимчасового розміщення (проживання) та послуг закладів (підприємств) ресторанного господарства ДП «Черкасистандартметрологія» Тетяна Красноштан. – На початок червня сертифікатів відповідності на послуги проживання та харчування у дитячий немає у оздоровчого центру “Сосонка” ВАТ “Чорнобаївський районний санаторій дитячий оздоровчий центр “Сосонка” (с.Мельники, Чорнобаївського району) та ПАТ «Дитячий оздоровчий табір «Олімпія» (с.Кримки Шполянського району).
20.06.2014 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter