Черкаський педагог Надія Чередник перемогла у Всеукраїнському конкурсі педагогічної майстерності

Черкаський педагог Надія Чередник перемогла у Всеукраїнському конкурсі педагогічної майстерності У Міністерстві освіти і науки України нагородили переможців Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка». Перемогу у гуманітарному напрямку здобула черкащанка Надія Чередник – керівник гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Черкаської міської ради.

Всеукраїнський конкурс організовано Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти спільно з Українським державним центром позашкільної освіти, Національним центром «Мала академія наук України» та Інститутом проблем виховання НАПН України.

Як зазначають організатори, конкурс «Джерело творчості» покликаний підвищити престижність педагогічної професії, привернути увагу громадськості до проблем позашкільної освіти, сприяти вдосконаленню фахової майстерності керівників гуртків.

У конкурсі взяло участь 112 керівників гуртків з чотирьох напрямів: «Науково-технічний», «Дослідницько-експериментальний», «Гуманітарний», «Соціально-реабілітаційний».

За результатами конкурсної програми членами журі визначено 8 переможців, 29 призерів та 13 лауреатів. За високі професійні досягнення, педагогічну майстерність і творчий підхід до надання дітям і молоді позашкільної освіти переможців і лауреатів конкурсу відзначено дипломами, подарунковими книгами, пам’ятними відзнаками. Перемогу у гуманітарному напрямку журі переконливо віддало черкащанці Надії Чередник керівнику гуртка Центру дитячої та юнацької творчості Черкаської міської ради.

– До конкурсу готувалася досить посилено, але особливих проблем не було, адже маю чималий педагогічний досвід, – розповідає наша переможниця Надія Чередник. – Гурток "Юні кореспонденти" в ЦДЮТ ч веду з 2003 року. У 2007 році на міському етапі цього конкурсу я отримала ІІ місце. А цього разу спроба виявилася більш вдалою – я змогла дійти до Всеукраїнського етапу конкурсу і перемогти.
03.06.2014 17:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter