У Черкасах пройшов юнацький квест, присвячений Шевченку

22 травня шкільна молодь взяла участь у Шевченківському квесті. Молодіжний ресурсний центр вирішив доєднатися до загальноукраїнських святкувань 200-річчя від дня народження поета.
У Черкасах пройшов юнацький квест, присвячений Шевченку

Протягом гри учасники відвідували місця, пов’язані з Т. Шевченком, серед яких був Художній музей, де є експозиція присвячена творчості поета. У графіці зображено ілюстрації до найвідоміших поезій Кобзаря та інші тематичні картини. Однією із точок для учасників також став Музей Кобзаря, у якому школярі шукали відповіді й дізнавалися про особливості життя Шевченка. А ще: читали вірші напам’ять, визначали хто присвячував власні твори Тарасу Шевченку й складали частину твору.
У Черкасах пройшов юнацький квест, присвячений Шевченку

«Ми хотіли зробити цікавий і пізнавальний захід для молоді, звернути увагу не лише на творчість Тараса Шевченка, а й на те, як мотиви його віршів та життя стали темою для творчості інших поетів. Також, хотілося б, щоб учні звернули увагу на ті виставкові зали, де вони були й, сподіваємось, що це пробудить у них інтерес до пізнання й вивчення творів Кобзаря», – говорить Віктор Велівченко, директор Молодіжного ресурсного центру, організатор заходу.
Згідно результатів гри, за швидкість у пересуванні містом, глибині відповіді та знанні життя і творчості поета перемогу отримала команда «Тарасівці» ЗОШ №6, друге місце – команда «Заповіт» ЗОШ№26, третє місце – команда «Кобзарята» ЗОШ №5. Усі учасники отримали подарунки.
23.05.2014 09:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter