Новина читача: ПроФФессіонали з Міносвіти хочуть, щоб технічний внз ЧДТУ очолила економіст Качала?

Новина читача: ПроФФессіонали з Міносвіти хочуть, щоб технічний внз ЧДТУ очолила економіст Качала?Як пише в своєму листі в Провінцію користувач під ніком CHDTU, 12 травня у Міністерстві освіти та науки України відбулася кадрова комісія. Одним з питань порядку денного значився розгляд результатів голосування трудового колективу Черкаського державного технологічного університету, шляхом якого працівники вишу обирали ректора.

Користувач нагадує результати голосування, яке відбулося 29 квітня:

За Легу Ю.Г. – 89 голосів або 49,45% від статутної кількості делегатів;

За Качалу Т.М – 69 голосів або 38,33% від статутної кількості делегатів.

Тим не менш, - пише він, - незважаючи на думку колективу університету, кадрова комісія Міносвіти віддала всі 10 голосів на користь Качали Тамари Миколаївни. Чому так сталося – риторичне питання...

За всю історію вишу, починаючи з дня заснування його як факультету київського інституту й - до теперішніх часів, змінилося шість керівників. Кожен із них був доктором або ж кандидатом технічних наук. Пропозиція комісії МОН щодо призначення ЕКОНОМІСТА керувати ТЕХНІЧНИМ вишем – як мінімум, нелогічна.

Які переваги на стороні Качали Тамари Миколаївни, яку рекомендували до призначення ректором ЧДТУ? На жаль, кадрова комісія МОН України не змогла дати відповідь на це питання. Так само як і пояснити чому 10 членів комісії не беруть до уваги думку колективу.
14.05.2014 15:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
17:45 17.05.2014 leganet:
Я думаю, що всі крапки розставить КРУ, яке наразі працює в університеті. Питань до Леги дуже багато... На мою думку Лега дійсно зарвався..
15:15 15.05.2014 Golovin:
Mister а чому ви нічого не пишите стосовно Качали? Невже нічого писати? Невже ця людина настільки чесна?
14:45 15.05.2014 CHDTU:
Mister, а навіщо мені писати? Все же давно написано вашим підопічним Адамом. Хоча там все перекручене на свій лад. Ось Вам звернення: http://dzvin.org/cherkaska-oblasna-rada-pryjnyala-zvernennya-do-prezydenta-i-vyb
ortsiv-zasudyvshy-dysbalans-u-suspilstvi-foto/
Що далі?
14:26 15.05.2014 Mister:
CHDTU, а чому Ви нічого не кажете з приводу співпраці леги з тулубом та підписів під зверненнями про підтримку яника та проханням ввести надзвичайний стан в країні? за одне це потрібно судити!
13:50 15.05.2014 CHDTU:
Golovin, звісно скромна та чесна. Саме так себе й позиціонує. А статки... то таке. Пишуть про величезний будинок в Золотоноші, і про "хатку" на Кавказькій, і про будиночки в Німеччині та Іспанії. Але ж брешуть все, злі язики;)
13:43 15.05.2014 Golovin:
Mister беручи Ваш коментар за основу, трохи його перефразую - ...а де інформація про статки качали?..
.
Невже скромна й чесна?
13:38 15.05.2014 CHDTU:
Mister, пане Володимир. Я розумію що Вам нейметься, втім залиште емоції при собі. Образи тут недоречні. Колектив виказав свою думку і цим все сказано. Звісно, можна кричати що 11% - це пусте, проте 20 голосів - велика кількість людей, враховуючи те як "перепилили" трудовий колектив у напрямку одного з кандидатів.
13:34 15.05.2014 Mister:
Цікаво CHDTU пише, а де інформація про статки леги, про його машини, будинки, відпочинки за кордоном, а про автостоянку, яку він захопив і використовує у власних цілях? Невже ви цього не знаєте? Він як порядна людина, як чоловік, повинен був сам піти с посади ректора після повалення режиму Януковича, адже він власноруч підписував звернення до нього з підтримкою та проханням ввести надзвичайний стан. Невже його можна назвати порядним? Він виродок та перевертень!!!
13:22 15.05.2014 CHDTU:
Давайте не будемо розказувати хто на кого давив. Всім добре відомо яким чином пані Качала набрала 39%. Наплювавши на статут університету своїм наказом Тамара Миколаївна відсторонила від організації виборів профспілковий комітет та створила спецгрупу із своїх людей які ходили по кафедрах та начебто слідкували за виборами делегатів. Хоча перед цим добряче трусили списки кандидатів та прибірали тих що недовподоби. Чого лише варта обіцянка свого місця - проректора з НДР відразу шести особам... І це вже не кажучи за пана Шмиголя, прибічника Тамари Миколаївни, який обирав членів від студенства.
І розкажіть краще що зробила Качала поки була завкафедрою та проректором. Ну окрім цілого вивідку кандидатських та докторських робіт? Її в університеті взагалі застати було неможливо - всім відомий факт. А стосовно Тулуба, так це з подачі Качали все відбулося. Не кажучи вже за сімейство Чечетових.
12:39 15.05.2014 Golovin:
До магістра тулубу Качала якраз відношення мала, я особисто був присутній на 50-ти річчі ЧДТУ та врученні диплому Тулубу.
.
Щодо обладнання лабораторій - що було закуплене до Леги сказати не можу, 15 років назад я ще й школу не закінчив. Але за останні 5-6 роки закупки були й говорити про "один мікроскоп" не варто - не драматизуйте. Хоча стан лабораторій дійсно жахливий :(
.
Доречі, крім Качали кандидатів більш немає?
12:25 15.05.2014 Provincial:
Який за певні роки роботи перетворив вуз на ніщо, 70% того, що було зроблено Биковим він пропив і продав. А до Магістра Тулубу Качала відношення не мала і студентів агітувати за ПР не відправляла і гроші у Тулубовські фонди не збирала і не біла з партії у партію як Лега. Скажіть краще скільки закордонних коштів залучив Лега, а скільки Качала. Наскільки мені відомо Качала вкладала в технічні галузі. На наші лабораторії дивитися страшно після Леги. Технарь... блін. За 15 років купив аж один мікроскоп. Ви пан Головін якщо не знаєте предмет, краще не втручайтесь. Жодної нормально обладнаної лабораторії, дітей немає на чому вчити, люди тікають з університету і переважно технарі. Де Мінаєв де Снитюк і т.д.? Стидно має бути за такого «ректора». Він по університету ходити почав тільки під час виборів «Ой, як у Вас все погано…». Гнати в шию!!!!!!!!!!!!!!!!
10:09 15.05.2014 Golovin:
Згоден з тим, що Лега Ю.Г. не кращий керманич для ЧДТУ, але пані Качала в якості лідера ВУЗу - крах технічної освіти в Черкасах :(
На мою думку, треба брати приклад з Білорусії - не звільняти керівника ВУЗу (який за роки роботи на цій посаді здобув певний професіоналізм), а посмикати його "горіхи" за минулі гріхи й контролювати його подальшу роботу - буде керувати в тому ж стилі - нехай відповідає за законом.
Доречі на 50-ти річчя ЧДТУ степінь магістра економічних наук (точно спеціальність не пам*ятаю) Тулубу тодішній ректор Лега вручив якраз за пропозицією Качали. То хто тоді партійна "підстилка"?
22:25 14.05.2014 Tereschenko:
Замечательная логика! Значит в пед - только педагоги, сельхоз - никто кроме аграриев. А руководить предприятием может только технолог, соответственно пищевой промышленности - пищевик, химической - химик, машиностроительный завод - только станкостроитель, Облэнерго - энергетик, остальные - плохо. А как быть с классическими университетами? Жаль нет звания доктор классических наук. Руководить должен управленец и законодательно это предусмотрено, а то, что Лега в отчаянье цепляется за соломинку – Вы извините. А лучше спросите у Леги, что он сделал для развития технологического университета за время своего правления, правильнее царствования? Какам образом он способствовал развитию вуза как учебного заведения технологического профиля?
А вот доктор технических наук под себя даже устав университета поменял, чтоб третий раз баллотироваться, а теперь хотел еще и четвертый. Не вышло слава Богу.
Уважаемый редактор, Вы грамотный журналист, пожалуйста не пишите однобоких материалов. То, что человек за 15 лет руководства не набрал значительного большинства на выборах о многом говорит. К сожалению, голосовал не весь коллектив, а делегаты на выборы которых Лега оказывал колоссальное давление и это правда. Не хотим мы больше такого ректора, хватит, наелся… Пора работой заниматься.
22:08 14.05.2014 Mister:
Лега, а хто він такий? Алкаш, який привласнює чужі наукові здобутки, який був вірним слугою тулуба, який з універа, разом з таким же, як і він микитичем, створив своє власне підприємство по відмиву грошей!!!! За грати його!!! За звалище, там йому місце!!!
21:44 14.05.2014 Provincial:
Проффесіонал Лега так накерував за 15 років, що скоро не буде ні ким ні чим керувати. В університеті викладають не тільки технічні спеціальності і далеко не тільки технічні, людина повинна відповідати своїй посаді, а Качала відповідає і спеціалізація не має ніякого значення. Вичайте нормативну базу.