Головний санлікар Черкас пропонує оголосити позачергові "морозні" канікули в молодшій школі

Головний санлікар Черкас пропонує оголосити позачергові "морозні" канікули в молодшій школі  Черкаське міське управління Головного управління Держсанепідслужби у Черкаській області звернулось до міської влади Черкас з пропозицією призупинити навчання школярів через сильні морози. Остаточне рішення щодо цього має прийняти виконавчий комітет Черкаської міської ради.
Головний державний санітарний лікар м. Черкаси Василь Загородній розповів, що у відповідності до «Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу» при зниженні температури повітря до мінус 20 градусів за Цельсієм, швидкості руху повітря 5 метрів на секунду – для учнів початкових класів та при температурі мінус 24 градусів за Цельсієм – для учнів 5-11 класів органи місцевої виконавчої влади приймають рішення про тимчасове призупинення навчання школярів.
– Враховуючи, що температура повітря м. Черкаси - мінус 20 градусів за Цельсієм, сьогодні ми звернулись до виконуючого обов’язки міського голови Віктора Білоусова розглянути та прийняти рішення про тимчасове призупинення навчання учнів початкових класів, а при зниженні температури повітря до мінус 24 градусів за Цельсієм – навчання учнів 5-11 класів, – повідомив Василь Володимирович.
30.01.2014 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter