Топчій називає насильницький згін вчителів та учнів на матчі "Славутича" "підтримкою нашого професійного клубу"

Топчій називає насильницький згін вчителів та учнів на матчі "Славутича" "підтримкою нашого професійного клубу"Понад вісім тисяч глядачів прийшли на Центральний стадіон підтримати ФК «Славутич» у першому цьогорічному офіційному матчі, повідомляють у Черкаському МВК. Левову частку вболівальників склали учні загальноосвітніх навчальних закладів. Чималі делегації учнів з кожної школи були представлені на відкритті весняного футбольного сезону.
– Розвиток фізичної культури та спорту у Черкасах – пріоритетний напрямок у розвитку міста цьогоріч, – розповідає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ірина Топчій. – Тому ми вирішили підтримати наш професійний клуб у початку весняного сезону.
Як розповіла Ірина Топчій, підтримка професійного спорту у місті відбувається традиційно. Так, школярі полюбляють відвідувати чемпіонати України з фехтування, стрільби з лука, силових видів спорту. До речі, нещодавно, завдяки потужному вболіванню черкаський чоловічий волейбольний клуб «ІмпекагроСпорт Черкаси» у вирішальній грі пробився до фінальної стадії чемпіонату України серед професійних клубів.
Подробиці «підтримки нашого професійного клубу» - тут.

Від Провінції: мадам, видавати свій сором за перемогу – це вищий пілотаж. Пишіть заяву у партію вільних демократів!
10.04.2012 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:25 10.04.2012 sapsan:
Від Провінції: мадам, видавати свій сором за перемогу – це вищий пілотаж. Пишіть заяву у партію вільних демократів!
Краще нехай іде працювати в "Провінцію".