Черкаських вчителів та учнів знову примусово зганяють на матчі "Славутича"

Черкаських вчителів та учнів знову примусово зганяють на матчі "Славутича"У вересні 2011 року Провінція вже розповідала про дикі форми популяризації футболу серед черкаських освітян та учнів загальноосвітніх шкіл, які впроваджував Департамент освіти і гуманітарної політики Черкаського міськвиконкому.
Цієї весни у відомства Ірини Топчій – чергове футбольне «загострення». Завтра, 7 квітня, о 14.00 на Центральному стадіоні Черкас відбудеться перший цього року футбольний поєдинок. Черкаський ФК «Славутич» прийматиме хмельницьке «Динамо». На цю гру наказали прийти педагогам та учням багатьох черкаських шкіл. Зокрема, у НВК«ЗОШ 1-3 ст. – ліцей спортивного профілю № 34» наказом по школі після телефонного дзвінка з Департаменту класних керівників 7-11 класів зобов`язали разом із дітьми відвідати футбол.
- Ми всі були змушені розписатися під наказом директора, - розповіла Провінції класний керівник одного з класів. – І тепер я, не вболівальниця, у свій законний вихідний день змушена йти на футбол й контролювати учнів, щоб вони на трибунах не побилися й не понапивалися…
Як нам вдалося з`ясувати, завтрашня субота стане «футбольною» не для всіх черкаських шкіл. Там, де субота – повноцінний навчальний день, учні вчитимуться, а вчителі – вчитимуть.
Сподіваємося, що така запопадливість відомства Ірини Топчій перед начальством (як відомо, почесним президентом «Славутича» є голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб) воздасться цьому «педагогу» сторицею.
Черкаських вчителів та учнів знову примусово зганяють на матчі "Славутича"
Ірина Топчій - супер-фан Черкас

До речі, черкаським вчителям вже на тиждень затримують виплату зарплати за минулий місяць.
06.04.2012 20:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
09:17 10.04.2012 Oksana_Kolisnyk:
Про "жидо-масонських" Ви того... Але, попри це, виникає питання тактики і, я не побоюся цього слова:), стратегії. Ось Сергій Олегович приймає рішення балотуватися до Верховної Ради. То, як на Вашу думку, черкащани мають за нього проголосувати і тим самим типу підтвердити свій високий рівень довіри до нього? Чи не дати йому, як Ви пропонуєте, жодного голосу, і залишити у місті, аби й далі "терпіти це знущання"? Ото дилемка! Аж памороки забиває!
10:14 09.04.2012 Mykola:
Одаричеве плем`я вкупі з Тулубом перетворюють Черкащину на зону переляканих черкащан. Справа не в Топчій. А в тому, що на цій посаді партія вільних демократів вкупі з ригональними отрижками з ЛЮБОЇ людині зроблять ЛАКУЗУ. Такою вони бачуть "Нову Черкащину" та "Місто успіху". На виборах - жодного голосу (cenzored)!