DataLife Engine > Медицина > У Черкасах погіршилася ситуація зі сказом у домашніх тварин

У Черкасах погіршилася ситуація зі сказом у домашніх тварин


1-11-2013, 11:05. Разместил: victor
У Черкасах погіршилася ситуація зі сказом у домашніх тварин За інформацією Черкаського МВК, протягом 9 місяців 2013 року в Черкасах, як і в області, відмічається погіршення епізоотичної ситуації зі сказом. Це захворювання серед тварин реєструвалось на 15 адміністративних територіях області. Зокрема, серед котів зафіксовано 17 випадків, серед собак – 14 та 5 – серед диких звірів. У нашому місті за цей період зареєстровано один випадок сказу по вул. Грибна у кота.
У всіх випадках сказу серед тварин проведені епізоотологічні та епідеміологічні розслідування фахівцями держсанепідслужби разом зі службою ветеринарної медицини.
Головний державний санітарний лікар Черкас Василь Загородній розповів, що випадків захворювання на сказ людей зареєстровано не було, але насторожує той факт, що продовжуються реєструватися випадки відмов від призначених антирабічних щеплень.
– Атирабічна допомога потерпілим від укусів тварин надається у двох травматологічних пунктах: дитячому, який розташований в КЗ «Обласна дитяча лікарня» та дорослому, що розташований у Третій Черкаській міській лікарні, – розповів Василь Володимирович.

Вернуться назад