Яценко: Уманську дитячу поліклініку не будуть переносити в інше місце

Уманську дитячу поліклініку переносити в інше місце не будуть. Про це народного депутата України Антона Яценка запевнили представники виконавчого комітету Уманьскої міської ради у офіційному листі-відповіді на депутатське звернення.
Як інформує прес-служба нардепа, останні декілька місяців батьки уманських дітлахів були занепокоєні новиною про можливе перенесення в інше місце міської дитячої поліклініки по вулиці Шевченка, 2.
Яценко: Уманську дитячу поліклініку не будуть переносити в інше місце

Сьогодні дитяча поліклініка обслуговує близько 14 тисяч дітлахів з усіх мікрорайонів міста. Не одне покоління батьків звикли до її зручного місця розташування та комплексного розміщення в ній лікарів загального та вузького профілю.
Реагуючи на численні звернення стурбованих новиною про можливе переселення поліклініки батьків уманських дітлахів, Антон Яценко звернувся до міської влади з проханням розібратися у даній ситуації.
У відповідь – представники мерії запевнили, що переселяти в інше приміщення дитячу поліклініку не планують.
За словами уманського міського голови Юрія Бодрова, нині вивчається питання про виділення коштів на будівництво типових амбулаторій для сімейних лікарів, які будуть працювати як філіали поліклініки, і де людей прийматимуть за місцем проживання дільничні лікарі-педіатри. Зокрема, згідно до плану медичної реформи, в місті на базі поліклінічних відділень Уманської міської та дитячої лікарень буде створено Центр первинної медико-санітарної допомоги з наступним будівництвом амбулаторій сімейних лікарів в мікрорайонах міста.
А це означає, що жителі міста зможуть обслуговуватися не лише в центральній поліклініці міста, а й в мікрорайонах за місцем проживання.
29.11.2013 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter