Департамент охорони здоров`я просить суд визначити, скільки бюджет Черкас має заплатити "Фрезеніусу"

Департамент охорони здоров`я просить суд визначити, скільки бюджет Черкас має заплатити "Фрезеніусу" За повідомленням міської ради Черкас, 26 листопада департаментом охорони здоров’я та медичних послуг подано позов до Господарського суду області щодо виконання рамкової угоди між Черкаською міською радою та «ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна».
– Вчора я підписав позовну заяву до Господарського суду, так і не дочекавшись цього від «Фрезеніуса». Ми неодноразово наголошували на тому, що готові профінансувати кошти за надані послуги з процедури амбулаторного гемодіалізу, відповідно до чинного законодавства, – говорить директор департаменту Олег Стадник. – Звертаємось до суду з проханням, аби прийняв до розгляду аргументи надавача послуг. Зазвичай, у нашій державі надавачі послуг через суди вимагають сплати за свої послуги. Тому не розумію позицію «ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна», яке з незрозумілих причин, якщо їх щось не влаштовує в рамковій угоді, не пішли далі цивілізованим способом відстояти своє право в суді.
Разом з тим, добігає завершення фінансовий рік. Міський бюджет отримав асигнування на оплату цих послуги у вигляді субвенції з обласного бюджету. Ці кошти потрібно використати, аби не створювати штучної заборгованості перед товариством. У протилежному випадку – при завершенні бюджетного року їх доведеться повернути в обласний бюджет.
Ми виконаємо рішення господарського суду, звісно, в межах наданої місту субвенції з обласного бюджету.
З 2010 року процедуру амбулаторного гемодіалізу у «Фрезеніусі» проходять 23 черкасців, узгоджена вартість наданої послуги становить 1049 гривень 14 копійок, згідно затвердженої методики МОЗ України та Мінюстом.
28.11.2013 10:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter