Білоусов запевняє, що Черкаси розрахуються з "Фрезеніусом" після підписання угоди

Білоусов запевняє, що Черкаси розрахуються з "Фрезеніусом" після підписання угоди Як заявляє секретар Черкаської міської ради Віктор Білоусов, після підписання «Фрезеніусом» угоди з Черкаською міською радою –проплату коштів буде здійснено.
– У міському бюджеті передбачено кошти для розрахунку за надані ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» медичні послуги 23 хворим на ниркову недостатність. Вартість однієї процедури – 1049 гривень. Тоді як у відділенні гемодіалізу Черкаської обласної лікарні вона дешевша і становить 829 гривень. Після підписання «Фрезеніусом» угоди з Черкаською міською радою протягом 10-12 днів буде здійснено проплату цих коштів, – підкреслив секретар міської ради Віктор Білоусов під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету, початок якого затримався в зв’язку з проведенням зустрічі керівництва міської ради з хворими на ниркову недостатність.
Віктор Федорович повідомив, що міською радою було підписано та направлено рамкову угоду вищезазначеному товариству, після завершення трьох раундів процедури конкурсних торгів.
За його словами, керівництво «Фрезеніусу» не підписує цей документ. Оскільки не згодне з тим, що згідно з діючим законодавством, міська влада може підтвердити акти виконаних робіт лише з часу схвалення Черкаською міською радою програми «Забезпечення амбулаторного лікування хворих нефрологічного профілю мешканців міста Черкаси у 2013 році». Тобто від 11 квітня нинішнього року. Іншого ж законом не передбачено.
Директором департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Олегом Стадником підготовлено та направлено ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна» офіційний лист із проханням пояснити причини відмови підписання рамкової угоди, про що Олег Михайлович повідомив пацієнтам цього закладу під час зустрічі з ними.
А також запевнив хворих, що за надані їм послуги міський бюджет розрахується з «Фрезеніусом» відповідно до вимог чинного законодавства.
14.11.2013 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter