Богатирьова побувала на місці спорудження Черкаського перинатального центру

Богатирьова побувала на місці спорудження Черкаського перинатального центру Як інформують у Черкаській ОДА, вчора, перебуваючи з робочим візитом у Черкаській області, міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова перевірила, як проходить реконструкція перинатального центру.
– До кінця року планується ввести в дію ще два перинатальні центри: в Черкаській та Запорізькій областях, - зазначила міністр.
Сергій Тулуб, який супроводжував міністра, зазначив, що будівництво регіонального перинатального центру, який споруджується шляхом реконструкції колишнього поліклінічного відділення, планується завершити вже до кінця року.
«Цей медичний заклад обслуговуватиме 2050 пологів на рік. Загальна потужність закладу становитиме 100 ліжок. У новоствореному центрі діятиме чотири операційних зали та сім – пологових», – розповів головний лікар області Олександр Дудник.
За словами директора Департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації Володимира Брожика, станом на 5 листопада 2013 року кошти у сумі 21 мільйон гривень використано у повному обсязі. Для продовження робіт у жовтні 2013 року виділено додаткові кошти у сумі 56,7 млн грн. Крім того, проведено тендерні закупівлі медичного обладнання на суму 22,7 мільйонів гривень.
Раїса Богатирьова залишилася задоволена ходом виконання робіт та пообіцяла, що найближчим часом Міністерство охорони здоров’я України разом із керівництвом проекту «Нове життя» ініціюватиме прискорення виділення коштів державного бюджету на закупівлю обладнання для перинатальних центрів.
12.11.2013 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter