Стадник: Черкаські хворі на ниркову недостатність можуть не хвилюватися...

Стадник: Черкаські хворі на ниркову недостатність можуть не хвилюватися...За словами директора департаменту охорони здоров’я Черкаської міської ради Олега Стадника, міська влада не стоїть осторонь вирішення проблем хворих із нирковою недостатністю. Про це він заявив на сесії міської ради. реагуючи на звернення хворих на ниркову недостатність.
За його словами, у квітні цього року Черкаською міською радою було затверджено програму «Забезпечення амбулаторного лікування хворих нефрологічного профілю мешканців міста Черкаси у 2013 році».
А в червні для проведення амбулаторного лікування таким хворим – жителям міста Черкаси з обласного бюджету виділено субвенцію в сумі понад 3,3 мільйонів гривень.
Та, відповідно до діючого законодавства, здійснення оплати за надані медичні послуги можливе лише після проведення конкурсних торгів. Їх успішне завершення затрималося не з вини Черкаської міської ради, а через поширені складнощі подібних процедур.
Наприклад, першого разу торги не відбулися в зв'язку з відсутністю документів, що підтверджують наявність умов застосування процедури закупівлі в одного учасника. Наступного – торги було відмінено у зв’язку з поданням для участі в них менше двох пропозицій конкурсних торгів.
Як інформує прес-служба Черкаської міської ради, 07.08.2013 департаментом охорони здоров'я та медичних послуг було вже втретє подано заявку на проведення торгів. Одночасно до департаменту державних закупівель та державного замовлення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України було направлено відповідний лист із проханням надати висновок щодо законності проведення процедури закупівлі послуг із медичного лікування амбулаторного методом програмного гемодіалізу в одного учасника ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна».
27.09.2013 вищезазначені торги (за процедурою закупівлі в одного учасника) відбулися, а їх переможцем визнано ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна».
18 жовтня 2013 проект рамкової угоди направлено до ТОВ «Фрезеніус-Медикал Кер Україна».
– 29 жовтня було підписано рамкову угоду уповноваженими від міської ради і офіційно направлено ТОВ «Фрезеніус Медикал Кер Україна». Наступного дня ми отримали від цього товариства протокол розбіжностей до зазначеної угоди, оскільки воно не погоджується з оплатою наданих послуг від дати визнання переможця, як це трактує законодавство, а не по факту – з початку року.
Поки ж остаточне з’ясування цих питань перейшло в судове русло, – повідомив начальник охорони здоров’я Черкаської міської ради Олег Стадник.
– Хворі на ниркову недостатність можуть не хвилюватись. Однозначно, розрахунки за надані їм медичні послуги ТОВ «Фрезеніус» буде оплачено. Узгоджено й вартість однієї процедури гемодіалізу – 1049 гривень 14 копійок. Порушувати ж закон ми не вправі, – підкреслив Олег Стадник.
11.11.2013 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:53 11.11.2013 JILLY:
Щоб Стаднику так зарплату платили, як він оплачує послуги "Фрезеніуса". (cenzored).