Черкаська область отримає 37 автомобілів швидкої медичної допомоги

 Черкаська область отримає 37 автомобілів швидкої медичної допомоги Як інформують у департаменті охорони здоров`я Черкаської ОДА з посиланням на директора КУ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР» Владислава Свириденка, за результатами тендеру, проведеного МОЗ України, Черкаська область планує отримати 37 автомобілів швидкої медичної допомоги, із них: 4 «швидких» класу А (лінійна терапія), 28 машини класу В (інтенсивна терапія) і 5 автомобілі класу С (реанімобіль).
– Третина автомобілів повинні вже надійти в грудні цього року, а решта протягом першого кварталу 2014 року, – відзначив Владислав Свириденко.
За словами Владислава Івановича, наразі на балансі в Центрі екстреної допомоги та медицини катастроф області знаходиться 103 бригади швидкої допомоги. Вони забезпечені всім необхідним у межах своїх повноважень.
08.11.2013 12:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:44 12.11.2013 ViktorZ:
Я чув, що у цих швидких буде обладннання чи не за останім словом техніки. Усе европейського і японського виготовлення. Тобто можна не сумніватись, що прослугує не один рік. Понад тридцять найменувань обладнання - це не жарти.