Паціенти "Фрезеніуса" - Тулубу: Для Вас Янукович вже не указ, бо в Черкасах - інші закони?

Паціенти "Фрезеніуса" - Тулубу: Для Вас Янукович вже не указ, бо в Черкасах - інші закони?Виявляється, в 2013 році за лікування черкаськи хворих на ниркову недостатність в клініці «Фрезеніус» черкаська влада не перерахувала жодної копійки. Про це йдеться у зверненні на Сергія Тулуба від громадської організації «Відроджене життя», текст якого має «Провінція».


Звернення

Шановний Сергію Борисовичу!

Ми, пацієнти клініки «Фрезеніус», члени громадської організації «Відроджене життя» звертаємось до Вас з вимогою забезпечити наше право на життя та отримання медичної допомоги.
Ми – невиліковно хворі люди, життя яких залежить від проведення гемодіалізу. Тричі на тиждень маємо очищати кров, інакше настане смерть. З 2009 року лікуємось в клініці «Фрезеніус» і дякуємо персоналу за людяність та терпіння.
Проте всякому терпінню є межа. Станом на 30.10.2013 клініка «Фрезеніус» не отримала жодної копійки за надане нам протягом 2013 року лікування, що ставить заклад на межу банкрутства і небезпеку припинення надання нам медичної допомоги, тобто фактично нашу смерть.
Вимагаємо від Вас НЕГАЙНО вирішити наші проблеми:
1. Виконати Доручення Президента України від 04.04.2012 «Про вирішення невідкладних проблем із забезпеченням лікування хворих методом гемодіалізу» щодо врегулювання проблемних питань з іноземними інвесторами, які реалізують проекти зі створення діалізних центрів в Черкаській та Чернігівській областях.
2. Негайно погасити заборгованість перед «Фрезеніусом» за проведене в 2013 році лікування.
3. Прийняти обласну програму надання медичної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю та забезпечити фінансування процедури гемодіалізу в «Фрезеніусі» за рахунок коштів обласного бюджету в 2014 році.
4. Розробити механізм направлення хворих, які бажають отримувати лікування в клініці «Фрезеніус».
5. Враховуючи загрозу нашому життю, в разі невиконання наших вимог, залишаємо за собою право на проведення акцій громадської непокори та звернення до Президента з вимогою втрутитись в ситуацію, щодо надання медичної допомоги в клініці «Фрезеніус».


Голова ГО «Відроджене життя» Устьян С.П.
01.11.2013 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter