Черкаська облрада виділила гроші на ремонт пересувного мамографу

Черкаська облрада виділила гроші на ремонт пересувного мамографу Найближчим часом черкащани знову зможуть користуватися послугами пересувного мамографічного діагностичного комплексу.
Як інформує прес-служба народного депутата України Антона Яценка, 25 вересня депутати Черкаської обласної ради у відповідь на запит народного депутата України Антона Яценко прийняли рішення направити 100 тис. грн.. на ремонт рентгенівського апарата Mammomat 1000 (s|n 10214) пересувного мамографічного комплексу, який знаходиться у власності Черкаського обласного онкологічного диспансеру.
Реагуючи на численні звернення жителів регіону, народний депутат звернувся із листом до керівництва області з проханням посприяти вирішенню цього питання та провів переговори з кампанією «Siemens» щодо прискорення термінів проведення ремонту медичного обладнання. Представники компанії «Siemens» пішли назустріч народному депутату та пообіцяли відремонтувати мамографічний комплекс у найкоротший термін та навіть пішли на зниження вартості ремонтних робіт.
Вже найближчим часом жителі Черкащини знову зможуть користуватися послугами пересувного мамографічного діагностичного комплексу та діагностувати стан свого здоров’я.
Як нагадують у прес-службі нардепа, в рамках проекту народного депутата України Антона Яценка «Здоровим має бути кожен» даним пересувним мамографічним комплексом було безкоштовно обстежено близько трьох тисяч мешканців міста Умань, Христинівка, Уманського та Христинівського району.
25.10.2013 16:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter