З 22 по 31 жовтня у черкаських медзакладах можна безкоштовно обстежитись у рамках Національних днів псоріазу

З 22 по 31 жовтня у черкаських медзакладах можна безкоштовно обстежитись у рамках Національних днів псоріазу Як інформують у Департаменті охорони здоров’я Черкаської ОДА, з 22 до 31 жовтня 2013 року в Україні проходять Національні Дні Псоріазу, під час яких пройде низка заходів, присвячених актуалізації проблеми псоріазу. Для досягнення найкращих результатів до вирішення цієї проблеми долучаться українські дерматологи, ревматологи, терапевти та сімейні лікарі.
За словами головного лікаря КЗ «Черкаський обласний шкірно-венерологічний диспансер» Черкаської обласної ради Костянтина Осауленка, всі бажаючі можуть пройти обстеження та отримати консультації дерматовенерологів як в самому диспансері, так і в інших медичних закладах області.
– Головна мета проведення в Україні та, зокрема, на Черкащині Днів боротьби з псоріазом – привернути увагу суспільства до цієї хвороби. Саме псоріаз є одним із найпоширеніших дерматозів у всьому світі, – зазначає Костянтин Осауленко. – Адже не завжди при висипах на шкірі люди звертаються до лікарів, зазвичай займаються самолікуванням. Проте хвороба не зникає. Так, зокрема, при деяких формах псоріазу, наприклад при псоріатичному артриті, без адекватного сучасного лікування може призвести до обмеження працездатності і навіть до інвалідизації в молодому віці. Тому ми закликаємо людей подбати про своє здоров’я, звернутися до лікарні та порадитися з досвідченими лікарями.
За словами лікаря, в Черкаській області в 2012 році зареєстровано 2 935 хворих на псоріаз, із них у 435 осіб – діагноз зареєстровано вперше в житті. У дітей від 0 до 17 років протягом 2012 року зареєстровано 160 випадків псоріазу, 57 випадків – виявлено вперше.
22.10.2013 15:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter