Медсестра Черкаського онкодиспансеру Тетяна Чупилко визнана найкращою медсестрою України в 2013 році

Медсестра Черкаського онкодиспансеру Тетяна Чупилко визнана найкращою медсестрою України в 2013 році Як інформують у Департаменті охорони здоров`я Черкаської ОДА, у Дніпропетровську відбувся VІІ Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер «Ескулап – Професіонал».
Із 17 по 19 жовтня 23 переможниці обласних конкурсів професійної майстерності демонстрували свої теоретичні та практичні знання для того, щоб здобути звання кращої медсестри України 2013 року. Перемогу в цьому конкурсі здобула Тетяна Чупилко – медична сестра з Черкащини.
Конкурс проходив в три етапи. Для участі в першому етапі кожна з учасниць підготувала відео про себе та медичний заклад, в якому працює. Крім показу відеоматеріалів, медсестри складали тести з теорії медсестринства.
Під час другого етапу конкурсанти на базі Дніпропетровського медичного училища представили свої практичні навички з терапії, хірургії, педіатрії, а під час третього – продемонстрували свої творчі здібності.
За результатами оцінок журі перше місце в VІІ Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності медичних сестер «Ескулап – Професіонал» посіла конкурсантка з Черкащини Тетяна Чупилко, яка працює сестрою медичною операційною в КЗ «Черкаський обласний онкологічний диспансер» Черкаської обласної ради.
21.10.2013 12:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter