У Черкасах відкрився навчально-тренінговий центр із питань ВІЛ-інфекції/СНІДу

У Черкасах відкрився навчально-тренінговий центр із питань ВІЛ-інфекції/СНІДуСьогодні в Черкасах відкривається регіональний навчально-тренінговий центр із питань ВІЛ-інфекції/СНІДу Черкаського медичного коледжу на базі комунального закладу «Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Черкаської обласної ради.
Як інформують у Департаменті охорони здоров’я Черкаської ОДА, в центрі впроваджуватимуть стратегії безперервної післядипломної освіти, також він буде сприяти зміцненню ресурсу системи підготовки та підвищення кваліфікації спеціалістів медичного і немедичного профілю з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на регіональному рівні в контексті реформи охорони здоров’я.
Відкриття навчально-тренінгового центру дасть змогу оперативно доносити інформацію до медичних сестер, фельдшерів, акушерок з найвіддаленіших районів області, фельдшерсько-акушерських пунктів, лікарських амбулаторій. Організація центру має на меті практичне навчання первинної профілактики, профілактики серед груп ризику, сучасних методів діагностики і лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу, заходів інфекційної безпеки медичних працівників.
Навчально-тренінговий центр стане майданчиком для проведення семінарів, тренінгів за участю вітчизняних та закордонних колег, де значну увагу буде приділено питанням попередження емоційного вигорання медичних працівників, яке часто супроводжує фахівців, що працюють у сфері ВІЛ/СНІДу. Заняття у центрі зможуть стати початком тривалої і планомірної роботи з психологічного захисту фахівців медицини.
03.09.2013 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter