Томенко просить міністра охорони здоров`я Раїсу Богатирьову терміново втрутитись у ситуацію з черкаським "Фрезеніусом"

Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко направив звернення Віце-прем´єр-міністру України Міністру охорони здоров´я України Раїсі Богатирьовій стосовно ситуації, яка склалася у зв´язку із припиненням фінансування діалізного центру «Фрезеніус» у місті Черкаси.
У своєму зверненні М.Томенко повідомив, що до нього надійшло колективне звернення пацієнтів черкаського центру «Фрезеніус» стосовно існуючих проблем з його фінансуванням. Окрім того, віце-спікер повідомив, що 20 березня пацієнти діалізного центру «Фрезеніус» перекрили вулицю Шевченка біля Черкаської обласної державної адміністрації, вимагаючи від влади не припиняти співробітництва з центром.
М.Томенко підкреслив, що для заявників це ключове життєве питання. За наданою ними інформацією лікування в центрі «Фрезеніус» проводилося згідно стандартів МОЗ України три рази на тиждень по чотири години на сучасному обладнанні. Натомість, в обласній лікарні лікування проводили два рази на тиждень по три години. Він наголосив, що заявники стверджують, що наразі обласна лікарня не має технічної можливості якісного проведення діалізу всім пацієнтам центру «Фрезеніус» і тому припинення роботи центру фактично ставить їх поза можливості виживання.
Микола Томенко попросив Віце-прем´єр-міністра терміново втрутитися у конфліктну ситуацію і розглянути можливість продовження співробітництва з центром «Фрезеніус», вжити заходи для забезпечення надання всім його пацієнтам якісної медичної допомоги.

Прес-служба віце-спікера Верховної Ради М. Томенка
21.03.2012 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter