Нове паліативне відділення запрацювало в центральній лікарні Умані

У центральній міській лікарні Умані розпочало роботу нове паліативне відділення, створене для надання допомоги людям із важкими захворюваннями. Це вже третій подібний підрозділ, відкритий на території Черкаської області.

Інформацію про відкриття оприлюднила Уманська міська рада на своїй офіційній сторінці у Facebook, пише Умань24.

У відділенні прийматимуть пацієнтів з онкологічними хворобами, серйозними серцево-судинними та неврологічними патологіями. Воно розраховане на 15 місць. Для комфорту пацієнтів приміщення капітально відремонтували:

замінили вікна та двері;
оновили підлогу й сантехнічне обладнання;
облаштували душові кабіни та туалети;
закупили сучасні меблі, матраци й постільну білизну;
встановили необхідну апаратуру для медичного догляду.
Опікуватимуться пацієнтами команда досвідчених спеціалістів: терапевти, кардіолог і психолог.
07.07.2025 18:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter