В Умані побував видитний український кардіохірург Борис Тодуров

В Умані побував видитний український кардіохірург Борис ТодуровЯк інформують у Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА,Умань відвідав головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Хірургія серця та магістральних судин» Борис Тудоров. Мета його поїздки – оцінка стану надання медичної допомоги хворим кардіохірургічного профілю в Умані.
цього дня в міській лікарні кардіохірургами проведено обстеження 63 хворим на серцево-судинну патологію, що потребують хірургічних втручань та 17 дітям із вродженими вадами серця.
Після обстеження 40 % цих хворих потрапили на консультацію до Бориса Тодурова, зокрема з кожним обговорено організаційні питання щодо їх перебування в Київському центрі серця.
Після проведення консультацій Борис Тодуров зустрівся з мером міста Умані Юрієм Бодровим, начальником відділу охорони здоров’я Уманської міської ради Сергієм Токуновим та заступником головного лікаря з медичної частини Уманської міської лікарні Людмилою Лісаченко.
Під час зустрічі обговорено перспективи розвитку надання висококваліфікованої кардіохірургічної допомоги в Умані та вирішено питання щодо укладання договору для подальшої плідної співпраці.

Довідково: Борис Михайлович Тодуров – український лікар-кардіохірург, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2009), директор Київського міського центру серця, лауреат всеукраїнської премії «Гордість країни 2011» в номінації «Лікар року».
За 27 років хірургічної практики виконав понад 5000 операцій. Здійснив першу в Україні трансплантацію серця. Автор понад 140 наукових праць та низки винаходів.
За останні десять років Борис Михайлович створив наукову школу лікування серцевої недостатності, визнану на міжнародному рівні однією з найкращих. Виконуючи щорічно більше 500 операцій на серці власноруч, Тодуров підготував блискучу плеяду кардіохірургів, анестезіологів, перфузіологів, більшість з яких представляють еліту сучасної української кардіохірургії. Рівень і результати операцій, які виконує Тодуров, відповідають кращим світовим стандартам, свідченням чого є велика кількість хворих з різних країн світу, які оперуються саме в нього.
12.08.2013 11:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter