Департамент охорони здоров`я ОДА про смерть дитини в Умані: дії медиків відповідали вимогам нормативних документів Мінздраву

У прес-службі Департаменту охорони здоров’я Черкаської ОДА інформують про результати роботи клініко-експертної комісії щодо раптової смерті новонародженого в Уманському пологовому будинку.
Заступник директора Департаменту охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації Наталія Лакуста повідомила про результати роботи клініко-експертної комісії при Департаменті з метою перевірки і встановлення причин раптової смерті немовляти в Уманському пологовому будинку:
«Так, 26 липня клініко-експертною комісією Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації в складі обласних фахівців здійснено експертизу випадку смерті немовляти та оцінку організації надання медичної допомоги матерям і дітям в Уманському пологовому будинку.
За результатами роботи встановлено, що дії медичних працівників при наданні медичної допомоги дитині після повідомлення батьків про зупинку дихання хлопчика відповідали вимогам нормативних документів Міністерства охорони здоров’я України.
На момент розгляду випадку клініко-експертною комісією результатів судово-медичної експертизи та заключення про причини смерті дитини немає. Тому повторний розгляд випадку перинатальної смерті дитини буде проведено лише після отримання результатів паталогоанатомічного дослідження та судово-медичної експертизи.
На жаль, стався прикрий випадок, який складний і неоднозначний, і потребує об’єктивного вирішення.
Наразі правоохоронними органами ведеться слідство у цій справі, тому, якщо визнають медичних працівників винними – то вони будуть покарані відповідно до чинного законодавства України».
31.07.2013 11:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter