Тулуб зібрався зробити в Каневі та Умані ще два діагностично-консультативні центри

Тулуб зібрався зробити в Каневі та Умані ще два діагностично-консультативні центри На базі реконструйованих поліклінік у Каневі та Умані мають з’явитися ще два сучасних діагностично-консультативних центри. На необхідності їх створення наголосив голова обласної державної адміністрації Сергій Тулуб під час засідання регіонального комітету з економічних реформ 25 липня, повідомляють у Черкаській ОДА.
«У квітні цього року запрацював обласний діагностично-консультативний центр у Черкасах. У його стінах відвідувачі мають змогу пройти якісне обстеження на сучасному обладнанні: це і лабораторні дослідження, і ультразвукова та магнітно-резонансна діагностика, – звернувся до присутніх Сергій Тулуб. – Втім, людям з деяких віддалених районів, у тому числі й Умані, їхати до обласного центру дуже далеко. Тому нам необхідно забезпечити ці райцентри можливістю отримати якісне медичне обстеження на місцях, що дасть змогу наблизити до людей нову якість діагностичних послуг».
У цілому керівник області наголосив на необхідності поступового оновлення медичного обладнання у всіх районних лікарнях та збільшення фінансування у цьому напрямку. У ході обговорення Сергій Тулуб доручив керівникам відповідних структурних підрозділів проаналізувати обсяги фінансування, закладеного у бюджет, на оновлення обладнання медичних закладів впродовж минулого та цього років.
«Черкащина посідає провідні місця серед інших регіонів України. За останні кілька років у галузі охорони здоров’я відбулось багато змін. Сьогодні нам потрібно системно продовжувати розпочаті напрацювання і відходити від застарілих методик роботи, вивчаючи закордонний досвід по вдосконаленню галузі охорони здоров’я, де якість медичного обслуговування на значно вищому рівні», – наголосив Сергій Тулуб.
26.07.2013 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter