Кінезітерапія - лікування рухом

Кінезітерапія - лікування рухомЛюдський організм має практично безмежні резерви для того, щоб впоратися з багатьма недугами. Професійний фахівець повинен вміти підказати пацієнтові, як йому правильно скористатися тим, що він має від природи. Одним з напрямків використання як напрацювань сучасної медицини, так і використання резервів людського організму, є кінезітерапія.

Кінезітерапія – це фактично лікування рухом. Походження цього слова дійшло до тнас ще з Давньої Греції. Рух – це «кінезіс», лікування – «терапія». Система відштовхується від того, що рух для людини є природним станом. Регулярний рух покращує кровообіг та систему дихання, покращує загальний стан опорно-рухомого апарату людини. Крім цього, рух сприяє відновленню функцій тих органів, які зазнали пошкоджень.

Як правило, методика кінезітерапії застосовується тоді, коли людина відчуває біль у спині. Також методика застосовується після розтягування зв’язок та сухожиль, після різноманітних травм суглобів, після переломів. Якісні результати система дає в лікуванні ортопедичних захворювань хребта. Часто елементи кінезітерапії застосовуються при лікуванні захворювань дихальної та серцево-судинної систем (подробиці тут https://www.healthlifemc.com.ua/). Чудово
дана методика також допомагає людині як у період підготовки до хірургічного втручання, так і після безпосередньо операції.

Усім пацієнтам, що страждають в результаті зазначених вище недугів та ускладнень, фахівці медичного центру кінезітеріпії Health Life рекомендують систему вправ, які позитивно вплинуть на дихальну та м’язову системи, суглоби та зв’язки, кістки та м’які тканини. Результат кінезітерапії буде помітно досить швидко. Покращиться настрій. Нормалізується діяльність нервової системи. Покращиться еластичність м’язів. Провернеться до норми рухливість суглобів. Відчутно покращиться тонус м’язів. Зросте активність кровообігу тощо.

Застосування методики кінезітерапії призводить до поетапного ввімкнення уражених м’язів та зв’язок в процес загального руху організму. Це відбувається за рахунок поступового збільшення навантаження. Мета очевидна: зробити все для того, щоб після завершення лікування пацієнт мав би можливість повністю керувати власним тілом. І в підсумку – повернувся до нормального звичайного життя.

Однак допомога спеціалістів вкрай важлива, бо лікувальний та оздоровчий ефект мають лише ті вправи, які робляться правильно. У разі помилок при вправах слушна порада завжди стане в пригоді.
18.11.2024 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter