Тренкін: На даний момент Нацполіція не вбачає російського сліду в закупівлі обладнання для міської консультативно-діагностичної поліклініки

Як інформують у ЧМР, відбулося засідання комісії, яка вивчає закупівлі медичного обладнання закладами охорони здоров’я міста. На ньому розглянули закупівлі Черкаської міської консультативно-діагностичної поліклініки.

За словами голови комісії Юрія Тренкіна, комісія надсилала запити до низки інстанцій. Юрій Тренкін зачитав відповідь від Національної поліції, у ньому зазначено, що «на даний час не отримано інформацію, що підтверджує факти, викладені в журналістських розслідуваннях, кримінальне провадження перебуває на контролі слідчого управління». Тобто на даний момент Національна поліція не вбачає російський слід даного обладнання.
Тренкін: На даний момент Нацполіція не вбачає російського сліду в закупівлі обладнання для міської консультативно-діагностичної поліклініки

На засіданні заслухали представницю компанії-постачальника ТОВ «ПРОМЕД ТЕХНОЛОДЖІС» Іванну Гурез. Вона відповіла на запитання голови комісії щодо країни походження обладнання, обґрунтованості ціни і дотримання процедур закупівлі.

«Наша компанія також зробила низку запитів і експертиз. Зокрема згідно з висновками ДП «Укрпромзовнішекспертиза», встановлено не завищення ціни поставленого обладнання. Його виробником і постачальником є польська компанія «VISION», тобто не має до Росії ніякого відношення. Процедура закупівлі була конкурентною», - зазначила Іванна Гурез.

Вона також надала комісії на вивчення підтверджуючі документи щодо цих питань.

«Ця справа нині об’єднана в єдине провадження певними правоохоронними органами. Я думаю, що до вивчення цього питання і завершення даного провадження ми опрацюємо ці документи і надамо свої висновки», - підсумував Юрій Тренкін.
26.06.2024 11:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter