НСЗУ: Низку порушень виявлено в роботі Черкаського пологового будинку та Третьої лікарні

Про низку порушень, що їх виявивив автоматичний моніторинг сьогодні у Черкасах повідомила голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак. Відповідно до результатів автоматичного моніторингу, яий у Черкасах представила голова НСЗУ, виявлено низку порушень у Черкаському пологовому будинку та КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги».

Про це з місця події повідомив журналіст “City News”.

Сьогодні у Черкаси з робочим візитом прибула голова Національної служби здоров’я України Наталія Гусак. Мета візиту – предаствити результати планових моніторингів закладів охорони здоров’я Черкаської області.

– За результатамит автоматичного моніторингу у Черкаській області, НСЗУ виявила порушення низку порушень виявили у Черкаському пологовому будинку та КНП «Третя Черкаська міська лікарня швидкої медичної допомоги». До Черкаського пологового будинку є зауваження до обгрунтованості та доцільності перебування вагітних протягом однієї доби за пакетом “Стаціонарна допомога дорослим і дітям без проведення хірургічних операцій”. За перший квартал поточного року виявлено 84 електронні медичні записи, які свідчать про таку практику, – сказала Наталія Гусак.
20.06.2024 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter