Конкурсна комісія пропонує облраді призначити Миколу Кондрацького директором Черкаської обласної дитячої лікарні

Конкурсна комісія пропонує облраді призначити Миколу Кондрацького директором Черкаської обласної дитячої лікарні Як інформують у Черкаській облраді, заступник голови обласної ради Михайло Мушієк провів засідання конкурсної комісії з відбору претендентів на посаду директора цього медичного підприємства, де більшістю голосів обрано переможцем Миколу Кондрацького, який з 2014 року очолює дитячу лікарню.

Він єдиний брав участь у відборі. Конкурсна комісія перевірила пакет поданих документів, пересвідчилася, що вони відповідають заявленим вимогам та заслухала перспективний план розвитку підприємства.

За словами Миколи Кондрацького, в найближчій перспективі розвитку закладу разом із командою він планує:

Створити операційну на базі чинного відділення інтенсивної терапії новонароджених;
створити палати підвищеного комфорту, палати сімейного типу для одночасного перебування з дитиною декількох представників, палати, переобладнані під «готель» для батьків пацієнта;
облаштувати приміщення під апарат Магнітно-резонансної томографії;
придбати резервне серверне обладнання, заходи з кіберзахисту, кібергігієни, підвищення рівня цифрової компетентності медичних працівників;
провести інвентаризацію активів та зобовʼязань та підвищити ефективність управління майном;
оптимізувати організаційно-штатну структуру;
досягти економічної ефективності та фінансової стійкості підприємства;
формувати ефективну вмотивовану команду працівників та врегульовувати соціальні питання трудового колективу;
підтримувати позитивний імідж закладу та його популяризацію.

Зауважимо, що Черкаська обласна дитяча лікарня - це єдиний надкластерний заклад охорони здоровʼя, що надає багатопрофільну спеціалізовану допомогу дітям. Щороку тут збільшується кількість пацієнтів. Зараз їх навіть більше, ніж перед пандемією та повномасштабним вторгненням.

Підприємство активно співпрацює з НСЗУ, тож виплати за надані пакети послуг щороку зростають. За останні три роки сума надходжень від Нацслужби охорони здоров'я зросла з 55 млн грн до 133 млн грн. У співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування за останні роки (2021-2023рр.) значно оновлено матеріально-технічну базу на понад 81 млн грн.

Комісія затвердила перспективний план та обрала Миколу Кондрацького переможцем відбору і запропонувала укласти з ним контракт на максимальний термін - 5 років. Остаточне рішення ухвалять депутати на черговому пленарному засіданні сесії.
07.05.2024 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter