"Аптека на колесах" від черкаської "Фармації" привозить ліки в понад 200 сел та селищ області

"Аптека на колесах" від черкаської "Фармації" привозить ліки в понад 200 сел та селищ області Як інформують у Черкаській облраді, з початку року ЧОКП “Фармація” запустило проєкт мобільного аптечного пункту. Це “аптека на колесах”, яка у призначені дати приїжджає в села, де нема аптек і забезпечує населення ліками.

Так в лютому був здійснений перший виїзд, а вже з березня розпочав свою роботу мобільний аптечний пункт №2 на Уманському напрямку. І на разі розроблено й погоджено з керівниками ОТГ 42 маршрути, якими покрито понад 200 сіл та селищ, де нема аптечних закладів.

В цих мобільних аптечних пунктах можна придбати як безрецептурні, так і рецептурні ліки за паперовими й електронними рецептами. Також там відпускаються лікарські засоби, які підлягають реімбурсації за програмою «Доступні ліки»: для лікування серцево-судинних хвороб, для профілактики інсультів та інфарктів; проти нецукрового та цукрового діабету; для лікування хронічних хвороб нижніх дихальних шляхів; розладів психіки, поведінки, епілепсії тощо; інсуліни та медичні вироби.

Ліки зберігаються в належних умовах, згідно з нормами МОЗ.

Актуальний графік роботи пункту можна дізнатися у свого сімейного лікаря, органів місцевої влади, з керівниками яких погоджено маршрути, та з соцмереж.
16.04.2024 14:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter