Вчені з’ясували, що Віагра корисна для здоров’я мозку

Вчені з’ясували, що Віагра корисна для здоров’я мозкуАмериканські вчені заявили про користь Віагри для мозку. Британські дослідники раніше дійшли схожих висновків.

Виявляється, препарат здатний запобігти зниженню когнітивних здібностей (під когнітивними здібностями маються на увазі – пам’ять, сприйняття, мислення, увага) і навіть ефективний у профілактиці хвороби Альцгеймера, пише The Wall Street Journal з посиланням на фахівців з Клівлендської клініки в США.

Автори дослідження зазначають, що ті пацієнти, які вживають засіб для підвищення потенції, рідше наражаються на ризик розвитку хвороби Альцгеймера. Цифри вражають: показник був нижчий на 30–54%!

Контролювалися дві групи добровольців. Їм давали Віагру або чотири препарати для порівняння – ніфедипін, буметанід, фуросемід, спіронолактон. Результати здивували: при прийомі Віагри покращувалась функція мозку та зменшувалися ризики його запалення.

“Було використано штучний інтелект для інтеграції даних і всі вони вказували на потенціал Віагри проти розвитку хвороби Альцгеймера “, – зазначив директор Інституту геномної медицини Клівлендської клініки Фейсьйон Чен.

Раніше до подібних висновків дійшли дослідники з Університетського коледжу Лондона. Вони опублікували дані у журналі Neurology.

Показники обох досліджень збігаються, відрізняються лише цифри. У британській версії, ті, хто приймав Віагру, виявилися на 18% рідше схильні до ризику розвитку хвороби Альцгеймера.

Господа.com.ua
20.03.2024 13:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter