Як обирати монітор пацієнта в реанімаційне відділення

Як обирати монітор пацієнта в реанімаційне відділенняВсі українці мріють про те, щоб у нас в країні була сучасна медицина, орієнтована на потреби пацієнта. Одним з важливих елементів забезпечення цілодобового стеження за станом здоров’я людини в лікувальних закладах є монітор пацієнта. Придбання моніторів пацієнта для будь-якої лікарні – це серйозний крок в підвищенні якості надання медичних послуг.

Завдяки сучасним моніторам пацієнта значно підвищується якість лікування як у реанімаційних відділеннях, так і в звичних для багатьох нас відділеннях інтенсивної терапії. Цей прилад надає багато корисної інформації про стан пацієнта в режимі реального часу. Зокрема, подається інформація про рівень кисню в крові, про тиск, про показники серцевого ритму тощо.

Медичні менеджери, що вивчають питання, який монітор пацієнта купити, мають звертати увагу не лише на вартість цього приладу, але й на його функціональні можливості. Ціни на монітори пацієнта можуть бути зовсім різні. Вони залежать від багатьох умов. Серед них – технічні характеристики приладу, комплектація, виробник. Так, базові моделі монітору пацієнта, як правило, коштуватимуть менше. Але при цьому зверніть увагу – вони можуть мати обмежені можливості моніторингу або ж не оснащені всіма необхідними функціями.

Під час вибору та наступного придбання монітору пацієнта для реанімаційних відділень варто враховувати наступне:

- рівень простоти та інтуїтивної зрозумілості під час використання,

- можливість під’єднання приладу до інших медичних систем,

- наявність можливостей для збільшення функціоналу. Зокрема, йдеться про додавання модулів для моніторингу,

- надійність приладу та рівень технічної підтримки від виробника.
Як обирати монітор пацієнта в реанімаційне відділення

Слід нагадати, що в сучасній лікарні монітор пацієнта відіграє визначальну роль в роботі реанімаційного відділення. Якщо ви придбали новий монітор пацієнта для своєї лікарні, то зважте, що він має відзначатись простотою під час налаштування, бути надійним і точним. Медперсонал повинен мати всю необхідну інформацію в будь-яку секунду, щоб бути готовим до змін у стані пацієнта. Для цього доволі часто використовуються модульні монітори пацієнта. Вони мають можливість під’єднання модулів і датчиків. У залежності від того, що необхідно тому чи іншому пацієнту. Подібний варіант функціонування монітору пацієнта є оптимальним рішенням для реанімації. Адже вимоги до приладу тут можуть дуже швидко змінюватися – в залежності від перебігу хвороби та стану пацієнта.
15.03.2024 19:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter